Oppilaitoksista valmistuneet

Uusimaa julkaisee kaikista seudun oppilaitoksista tänä keväänä ammattiin valmistuvien opiskelijoiden nimet:

Porvoon Ammattiopisto, Amisto:


Talotekniikan perustutkinto, Kiinteistönhoitaja: Lindberg Eemil Vili Valtteri, Porvoo, Maaranen Risto Eemeli, Porvoo, Naukkarinen Niko Kristian, Orimattila, Nyman Joni Santeri Jukanpoika, Porvoo
Kone- ja metallialan perustutkinto, Kunnossapitoasentaja: Eklund Eetu-Oskar, Porvoo, Kanerva Mikko Olavi, Myrskylä, Kanerva Ville Jalmari, Myrskylä, Koskinen Mikael Hannu Christian, Porvoo, Laakso Joel Markus, Porvoo, Metsä Tuomas Olli-Erkki Raimo, Askola, Mikkonen Riku Santeri, Askola, Myllynen Joel Antero, Porvoo, Mäkynen Jere Juhani, Porvoo, Ollila Markus Mikael, Askola, Poutala Henri Maximilian, Porvoo, Rehnström Antti Mikael, Porvoo, Tenhunen Jari Kimmo, Askola, Typpö Henrik, Porvoo, Uusi-Simola Teemu Tapani, Askola, Vesa Ville Ensio, Pukkila, Ylitalo Jani Mathias, Pornainen
Pintakäsittelyalan perustutkinto, Maalari: Bäckmark Nora Johanna, Porvoo, Heiskanen Miika, Porvoo, Helenius Minna Marjatta, Porvoo, Jamal Jamil Nor, Porvoo, Keränen Anu Irja Aliisa, Porvoo, Laiho Tanja Elissa, Askola, Lepänaho Minttu Olivia, Loviisa, Malin Katariina Sofia, Porvoo, Meister Meriliis, Orimattila, Peltola Ida-Sofia, Porvoo, Pirhonen Nina Carita, Porvoo, Rantti Taija Elina, Askola
Rakennusalan perustutkinto, Talonrakentaja: Jylhä Konsta Kalle Eemeli, Pornainen, Karlsson Jan Emil, Askola, Karppinen Niko Mikael, Askola, Kyytsönen Tommi Christian, Porvoo, Lindgren Tommi Aukusti, Askola, Mattsson Voitto Verneri, Porvoo, Pietarinen Johan Aulis Mikael, Pornainen, Pietarinen Pauli Kari Matias, Pornainen, Puustinen Tero Mikael, Pukkila, Ritari Joni Tapio Mikael, Porvoo, Saarhelo Tuomas Aleksi, Porvoo, Suominen Janne Antero, Porvoo
Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto, Sähköasentaja: Fagerlund Mikael Kristian, Porvoo, Flink Mikko Tapio, Porvoo, Koskela Simo Patrik, Myrskylä, Nurmela Jonne Eemil, Porvoo, Orttenvuori Otto Olavi, Porvoo, Ronkainen Markus Alexander, Porvoo, Sjöholm Martin Gunnar, Pornainen, Ståhl Markus Christian, Loviisa, Utriainen Jaakko Pertti Johannes, Askola, Vainikka Sami, Lappeenranta, Varis Mikko Aulis Juhani, Porvoo
Talotekniikan perustutkinto, LVI-asentaja: Andersson Valtteri Eetu, Vantaa, Gröndahl Jani Åke Petteri, Porvoo, Grönlund Jesse Jalmari, Askola, Harhakoski Tuomas Oskari, Nurmijärvi, Heinälehto Harri Johannes, Helsinki, Härkönen Roope Aleksi, Pornainen, Johansson Henry Kristian, Orimattila, Kaarre Janne Severi Ensio, Porvoo, Kangas Aleksi Kristian, Porvoo, Kokkarinen Pentti Johan Antero, Loviisa, Nirvi Tapio Pentti Olavi, Askola, Paananen Roni Mikael, Porvoo, Pietarinen Veli Tapani, Pornainen, Räsänen Ville Matti, Mäntsälä, Teikari Kim Aleksi Olavi, Pornainen, Vanhanen Lauri Ilmari, Sipoo, Wetterstrand Oliver Juhani, Porvoo

Porvoon Ammattiopisto, Aleksanterinkatu, Pomo-talo:


Tieto- ja viestintätekniikan perustutkinto, Datanomi: Huusari Jere Mikael, Porvoo, Kari Jonne Juho Otto, Porvoo, Paavola Jaso Julius, Helsinki
Hotelli- ja ravintola-alan perustutkinto Ravintolakokki: Hankimo Tomi Tapani Tapionpoika, Porvoo, Hedenstam Jani Petteri, Porvoo, Helander Janina Johanna, Porvoo, Hiltunen Niko Aleksi, Porvoo, Kollanus Emilia Arla Sofia, Porvoo, Lehtonen Laura Emilia, Porvoo, Muukkonen Niko Kristian, Porvoo, Nieminen Rinna Mirette Pomeliina, Askola, Puustinen Atte Rasmus, Pukkila, Romunen Senja Sinikka, Porvoo, Virtanen Janne Aleksi, Porvoo, Vu Thi Thuy Vy, Porvoo
Hotelli- ja ravintola-alan perustutkinto, Tarjoilija: Ahola Elsi Irja Karoliina, Askola, Heiskanen Tiia Elina, Pornainen, Kokko Saara Maria, Porvoo, Oksanen Tanja Kristina, Porvoo
Kauneudenhoitoalan perustutkinto, Kosmetologi: Ala-Sippola Jella Maria Johanna, Porvoo, Dahlqvist Tanja Mia Marianne, Porvoo, Eriksson Miisa Emilia, Porvoo, Hotti Olivia Veronica, Porvoo, Hovi Noora Johanna, Pornainen, Karanto Rosa Jasmine Melanie, Helsinki, Korpisalo Niina-Riikka, Porvoo, Latvala Jessika Kristiina, Porvoo, Luhtasela Janina Maria, Porvoo, Nurmi Laura Karoliina, Porvoo, Pesonen Janica Johanna, Kerava, Salama Reetta Maria, Pornainen, Siitonen Anna Emilia, Porvoo, Stigell Janina Elisabeth, Porvoo, Vartiainen Mari Hannele, Kotka, Vihreäluoto Piia Hannele, Helsinki, Yli-Opas Milja Sofia, Porvoo
Matkailualan perustutkinto, Matkailupalvelujen tuottaja: Eriksson Sanna Marjaana, Porvoo, Helpiö Senni Karoliina, Porvoo, Jokela Miranna Pauliina, Porvoo, Koivuvuori Laura Eveliina, Porvoo, Kuikka Pauliina Hannele, Porvoo, Kuutschin Marco Henrik, Porvoo, Nurmivaara Anna-Maria Hannele, Porvoo, Vainio Emilia, Porvoo, Wetterstrand Johanna Kristiina, Porvoo, Öörni Iina Pilvi Pirita, Porvoo
Matkailualan perustutkinto, Matkailuvirkailija: Broberg Mikael Per-Erik, Loviisa, Eklund Monica Anette, Porvoo, Felixsson Sanna Christina Linnea, Loviisa, Jokisalo Sari Susanna, Askola, Lappalainen Piia Sinikka Julia, Porvoo, Mervasto Sabrina Christabel, Porvoo, Salmi Maria Emilia, Porvoo, Sinkkonen Paula Susanna, Pornainen

Porvoon Ammattiopisto, Perämiehentie:


Sähkö- ja automaatiotekniikan perustutkinto, Automaatioasentaja: Elizarov Viktor, Sipoo, Hautamäki Niko Antero, Sipoo, Hämäläinen Juuso Oskari, Porvoo, Itkonen Aku Ilmari, Porvoo, Jääskeläinen Ilkka Kristian, Loviisa, Lehtonen Jesse Sebastian, Porvoo, Moilanen Jesse Kasperi, Porvoo, Mörsky Janne Lauri Santeri, Porvoo, Rokka Roland, Porvoo, Saarijärvi Ville, Porvoo, Viitanen Ilari Olli Juhani, Porvoo, Åkerman Nicklas Johan, Porvoo
Autoalan perustutkinto, Ajoneuvoasentaja: Anttila Karri, Pukkila, Glans Rauno Matias, Pornainen, Hytti Joel Kasperi, Pornainen, Iivanainen Jesperi Veikka Joonas, Porvoo, Jäppinen Otto Ilai, Askola, Kaskinen Antti-Jussi, Pornainen, Kesijärvi Piia Krista Lauriina, Mäntsälä, Kuosmanen Tuomas Benjamin, Porvoo, Lustig Peter Richard, Porvoo, Maukkonen Jan Ivar, Porvoo, Ojala Risto Matti Oskari, Pornainen, Roponen Mika Petteri, Porvoo, Tulonen Joonas Petteri, Porvoo, Äikäs Mika Juhani, Porvoo
Catering -alan perustutkinto, Suurtalouskokki: Arola Jenna Emilia, Porvoo, Hirvonen Saana Susanna, Mäntsälä, Kukkonen Tanja Eveliina, Porvoo, Kuntsi Toni Matias, Porvoo, Leskinen Jyri Juhani, Askola, Sainio Marika Kristina, Porvoo
Elintarvikealan perustutkinto, Leipuri-kondiittori: Fagerholm Liia Tian Ye, Porvoo, Hiltunen Mira Helena Maria, Askola, Johansson Tiina -Sofia Maarit, Porvoo, Koskinen Anna Elina, Sipoo, Lehmusvuori Pauliina Maria, Askola, Sipari Sara Johanna, Helsinki
Tieto- ja tietoliikennetekniikan perustutkinto, ICT -asentaja: Brygger Kim Johannes, Porvoo, Hankimo Jukka Pekka, Porvoo, Hynninen Jesse, Porvoo, Ikonen Niko Ismo Kristian, Porvoo, Isse Mohamed Hashi, Helsinki, Knuutinen Vladimir, Porvoo, Krabatthong Chin, Porvoo, Pyykönen Jani Johannes, Porvoo, Salonen Jesse Jami Sakari, Porvoo, Söderholm Sami Daniel, Porvoo
Kemiantekniikan perustutkinto, Prosessinhoitaja: Brun Jimi Mihkel, Porvoo, Eklund Linda Helmi Maria, Lapinjärvi, Felt Miika Ville Johannes, Pornainen, Hirvi Julia, Porvoo, Hämäläinen Veikko Olavi, Porvoo, Jama Ali Abdikadir, Porvoo, Mikus David, Porvoo, Pjatakov Ilja, Askola, Riiheläinen Sami Matias, Loviisa
Logistiikan perustutkinto, Yhdistelmäajoneuvonkuljettaja: Isojärvi Jani, Porvoo, Kaarikivi Janne Markus, Porvoo, Kuusisto Miki Petteri, Askola, Jantunen Aleksi Juhani, Porvoo, Kauno Sami Pekka, Pornainen, Lankila Henri, Porvoo, Lautanen Jani Ensio, Sipoo, Nyrhivaara Jani Tapani, Porvoo, Pulkkinen Teemu Sakari, Porvoo, Virén Tomas Mikael, Orimattila
Logistiikan perustutkinto, Autonkuljettaja: Ristolainen Joni Hannes, Porvoo, Heikkinen Juho Petri Mikael, Askola
Logistiikan perustutkinto, Varastonhoitaja: Järvinen Aku Esko Aleksi, Porvoo, Kuopio Jani Kristian, Porvoo
Painoviestinnän perustutkinto, Painotuotantoassistentti (painotekniikan koulutusohjelma): Blom Noora Anita, Porvoo, Hautamäki Helmi Maaria, Porvoo, Kasurinen Niclas Sakari, Porvoo, Kiiski Hanna Kristina, Porvoo, Koistinen Samu Kasperi Porvoo, Lahtinen Joona Mikko Taneli, Loviisa, Lindqvist Robert Allan Mikael, Porvoo, Myötyri Petri Henrik, Loviisa, Sauros Tiina Esteri, Porvoo, Seger Hanna Päivikki, Porvoo, Siimes Saku, Porvoo
Painoviestinnän perustutkinto, Painotuotantoassistentti (ulkoasuntoteuttajan koulutusohjelma): Borgman Mia Elina, Porvoo, Jalonen Sami Jonathan, Porvoo, Kaarikivi Marlene Julia, Porvoo, Kaija Johanna Katariina, Porvoo, Kekäläinen Laura Meri Johanna, Porvoo, Kilpeläinen Nico Juhani, Porvoo, Korkala Adelina Lovisa, Porvoo, Linkola Riku Santeri, Porvoo, Liukkala Axel Konstantin, Hämeenlinna, Manninen Martti Heikki Vilhelmi, Porvoo, Nykänen Sabrina Senja, Porvoo, Piipponen Toni Matias, Helsinki, Salminen Pasi, Porvoo, Valjakka Jonatan Jarmo Antero, Porvoo

Porvoon Ammattiopisto: Loviisa:


Autoalan perustutkinto, Ajoneuvoasentaja: Bruce Joni Markus, Myrskylä, Forsman Jan Ragnar Waldemar, Myrskylä, Kähärä Petteri Emil, Loviisa, Marjala Joonas Olavi Matias, Loviisa, Metso Joonas Tuomas, Myrskylä, Paavilainen Juha Petteri Paavi, Loviisa, Uotinen Johan Esko Edvard, Loviisa
Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, Lähihoitaja: Bruce Heidi Alina, Loviisa, Haghighatfar Farida, Porvoo, Kuosmanen Sara Karoliina, Lapinjärvi, Laitinen Laura Elisabeth, Loviisa, Salmela Jasmina, Loviisa, Suomela Toni Juhani, Loviisa, Taimioja Roosa Marleena, Loviisa
Turvallisuusalan perustutkinto, Turvallisuusvalvoja: Engma Melina Rosa Sofia, Porvoo, Ervast Henry Benjamin, Loviisa, Henriksson Timi Tuomas, Porvoo, Holmqvist Vera Sonja Maria, Loviisa, Kangasniemi Jere Tapi, Porvoo, Kytölä Otto Petteri, Porvoo, Lindroos Toni Erik Tapani, Lapinjärvi, Thesslund Mikaela Heleena Wilhelmiina, Loviisa, Tuovila Sanna Matilda, Loviisa, Tuovila Santtu Matias, Loviisa

Kahden tutkinnon suorittajat:

Ammatillinen perustutkinto ja ylioppilastutkinto: Eklund Monica Anette, Porvoo, Grönlund Jesse Jalmari, Askola, Helpiö Senni Karoliina, Porvoo, Hiltunen Mira Helena Maria, Askola, Hotti Olivia Veronica, Porvoo, Jama Ali Abdikadir, Porvoo, Kaskinen Antti-Jussi, Pornainen, Kokko Saara Maria, Porvoo, Lappalainen Piia Sinikka Julia, Porvoo, Lehtonen Laura Emilia, Porvoo, Oinonen Tiiu-Tuulia, Porvoo

 

 

Itä-Uudenmaan ammatti-

opisto Inveon:

Logistiikan perustutkinto, tavarankuljetuspalvelun koulutusohjelma

Kuljettaja

Engström Isak Karl Ragnar , Porvoo, Fast Tobias Peter Alexander , Porvoo, Frejborg Fredrik Johan Helmer , Porvoo, Haddas Sebastian Bengt Gustav , Loviisa, Holmström Sebastian Frans Erik , Porvoo, Lindqvist Tom Sebastian Vilhelm , Sipoo, Nordström Ronny Lars Peter , Porvoo, Pajunen Jon Pontus Daniel , Sipoo, Sandström Jon Marcus Junior , Porvoo,Silfvast Dennis Joachim , Porvoo

Autoalan perustutkinto, autotekniikan koulutusohjelma

Ajoneuvoasentaja

Andersson Ronny Christian , Sipoo, Estamo Miro Sakari Anton , Porvoo, Hartman Frank Mikael , Loviisa, Johansson Jami Mikael , Porvoo, Kettunen Eemi Otto Julius , Loviisa, Kullberg Nichola Nadya Jeanette , Loviisa, Kullberg Tobias Christian , Porvoo, Lindberg Lukas Gustav , Sipoo, Lindroos Henrik Hans-Robert , Porvoo, Nylund Otto Runar Wilhelm , Loviisa, Oljemark Edward Erik , Sipoo, Palenius Kim Micael Herman , Sipoo, Partanen Eino Taneli , Porvoo, Segerman Robin Jarl Kristian , Loviisa, Viksten Emil Sebastian , Lapinjärvi

Kone- ja metallialan perustutkinto, valmistustekniikan koulutusohjelma

Koneistaja

Amberg Tomas Herbert Johan , Lapinjärvi, Bergström Jens Lars Eric , Loviisa, Björkell Niklas Henrik Kristian , Porvoo, Forsman Tommy Jan Erik , Loviisa, Forsström Freddie Lars Joakim , Loviisa, Grönqvist Emil Vilhelm , Porvoo, Husman Carl-Casper Alexander , Loviisa, Johansson Conny Karl Ossian , Loviisa, Mäntypuro Thomas Sebastian , Porvoo, Stenberg Jan Kristian , Porvoo, Storgårds Lasse Oskar , Lapinjärvi, Valetutti Oliver Eugene Anders , Myrskylä, Wallén Henri Rainer Evert , Sipoo, Vauhkonen Jonathan Benjamin , Sipoo

Sähkö- ja elektroniikka-alan perustutkinto, sähkö- ja automaatiotekniikan koulutusohjelma

Sähkö- ja elektroniikka-asentaja

Boman Jim Helge Joakim , Porvoo, Boxberg Johan Wilhelm , Loviisa, Bruce Tobias Carl Christian , Myrskylä, Cederberg Thomas Hans Henrik , Loviisa, Grönholm Sebastian Karl Mikael , Porvoo, Gustafsson Marcus Johannes , Loviisa, Hjelm Jonas Karl Birger , Porvoo, Hoffman Kevin John Mikael , Loviisa, Holmberg Thomas Oscar Valdemar , Porvoo, Ingman Jimmy Daniel , Sipoo, Jokinen Jan Anton , Sipoo, Klåskas Ronnie Viljam , Loviisa, Lind Anders Henri Lennart , Loviisa, Niinimaa Robin Hjalmar , Sipoo, Nurmi Jan Mikael , Sipoo, Nyholm Kristian Karl Gustav , Porvoo, Pitkänen Axel Johannes , Porvoo, Silfver Anders Frank , Porvoo, Tepponen Antti Ilmari , Loviisa, Wahlroos Christer Olof Artur , Porvoo, Weckström Dan Edvard Artur , Porvoo, Westerlund Joni Anton , Porvoo

Sähköalan perustutkinto, automaatiotekniikan ja ylläpidon koulutusohjelma

Automaatioasentaja

Elvenberg Sam-Mikael Sebastian , Borgå

Rakennusalan perustutkinto, Talonrakennuksen koulutusohjelma

Talonrakentaja

Ahlgren Robin Christoffer , Loviisa, Blomqvist Wille Gustav , Porvoo, Broström Jens Sebastian , Sipoo, Forsström Max Jarl Michael , Porvoo, Gustafsson Robin Osvald Johannes , Porvoo, Hällsten Robert Christer , Loviisa, Karlsson Joonas Robert , Porvoo, Karlsson Kristoffer Sebastian , Porvoo, Karlsson Michael Kristoffer , Porvoo, Kavander Nico Peter Hjalmar , Loviisa, Kraufvelin Jim Fredrik , Sipoo, Kullström Emil Torgny , Loviisa, Lassas Rasmus Rudolf Leonard , Loviisa, Moilanen Joni Daniel , Porvoo, Nyman Kasper Jan Mikael , Loviisa, Nyman Zacharias John Wilhelm , Porvoo, Olander Jesse Lucas , Porvoo, Ollas Mårten Carl-Mikael , Loviisa, Simola Jokke Kauko Kalevi , Sipoo, Strömberg Svante Karl Arne , Loviisa, Svenson Alex Kim Arvid , Loviisa, Vihervuori Nico Petri , Loviisa, Öhman Joel Erik Einar , Porvoo

Visuaalisen muotoilun perustutkinto, Visuaalisen muotoilun koulutusohjelma

Kuva-artesaani, graafinen suunnittelu

Andersson Freddie Edward , Loviisa, Forsman Miranda Anna Alina , Porvoo, Heiskala Lotta Maria , Porvoo, Henriksson Myra Marianna , Porvoo, Lönnroth Marika Katarina Emilia , Porvoo, Malm Emma-Christina , Porvoo, Papadopoulos Sofia Maria , Helsinki, Pihlajaniemi Sonia Ella Margareta , Porvoo, Sundberg Camilla Olga Carolina , Loviisa, Vilminko Sakari Johannes , Porvoo

Visuaalisen muotoilun perustutkinto, Kuva- ja mediataiteen koulutusohjelma

Kuva-artesaani, korutaide

Broström Lara Sofia , Sipoo, Goring Nina Karoliina , Porvoo

Käsi- ja koruteollisuuden perustutkinto, Tuotantosuunnittelun- ja valmistuksen koulutusohjelma

Artesaani, Lahtela Maria Johanna Pauliina , Porvoo, Liljendal Oona Maria Helena , Porvoo

Lyly Sanna Kaarina , Helsinki, Priester Helena Carola Maria , Porvoo

Käsi- ja taideteollisuuden perustutkinto, Tekstiili- ja vaatetussuunnittelun- ja valmistuksen koulutusohjelma

Artesaani

Lindén Annica Charlotta , Porvoo, Tolonen Jaana Krista Maria , Porvoo

Käsi- ja taideteollisuuden perustutkinto, Ympäristösuunnittelun- ja rakentamisen koulutusohjelma

Artesaani

Lindlöf Beatrice Marja , Porvoo, Silfvast Karin Helena , Lapinjärvi

Hotelli- ja ravintola-alan perustutkinto, Ravintolaruoanvalmistuksen koulutusohjelma

Ravintolakokki

Boxström Katarina Wilhelmina , Sipoo, Halli Jonas Olavi , Loviisa, Kuusela Kevin Tony Johannes , Sipoo, Lindfors Patricia Sofia , Loviisa, Nieminen Kaisa Marianna , Porvoo, Nyholm Carina Birgitta , Porvoo, Rolin Charlotta Maria Christine , Loviisa, Rosenström Mikael Johannes Torbjörn , Porvoo, Tallberg Alfred Lars Gunnar , Porvoo, Öberg Eric Benjamin , Loviisa, Örthén Daniela Beatrix , Porvoo

Hiusalan perustutkinto, Kampaajan koulutusohjelma

Kampaaja

Melander Sonja Adele , Sibbo

Porvoo International

College:

Liiketalouden perustutkinto, merkonomi

Berg Samu Tapani, Bergström Jessica Marjut, Eklund Joonas Christian Allan, Ghimire Shakti, Grunfelder Nico René, Hagström Ninnu Aleksandra, Hämäläinen Timi Juhani, Hänninen Markku Juhani, Jokinen Aukusti Tapio, Järvelä Jasmin Yuchun, Järvinen Oliver Alexcej, Jääskeläinen Hanna Katarina, Kokko Aliisa Marketta, Kuimet Kairit, Kunnari Antti Oskari, Laaksonen Jenna Annika, Laine Jenni Anni Helena, Lempinen Pekka Petteri, Lind Markus Robert Alexander, Lindberg Jussi Mauri Matias, Mahla Nea Jemina, Marinos-Xidis Dimitrios Ioannis, Mäkeläinen Arttu Oskari, Nordberg Sara Julia, Nyström Toni Kristian, Näätänen Hilja Sofia, Opoja Cennet, Peltonen Tiina Orvokki, Pesonen Raine Armas Leonard, Piirainen Jenni Janina, Pudas Jenna Pauliina, Rantanen Tero Johannes, Rauha Miki Aksu Olavi, Rautiainen Jesper Pentti Jonathan, Seppänen Mikko Joonas, Solehmainen Noora Sofia, Söderholm Melinda Maria Janina, Turunen Jaakko Daniel Johannes, Tyagi Shalini Saimi, Väisänen Senni Sofia, Välimäki Jonne Ville Elias, Yrtti Aleksi Jouko Sebastian

Grundexamen inom företagsekonomi, merkonom

Andersson Karl Mikael, Bagge Pernilla Ingeborg, Chjerell Hanna-Maria, Ekholm Tiia-Maria Sofia, Ermala Andreas Mika Johannes, Ingelin Benny Johan Evert, Karlsson Janina Susanna,Karlsson Jonathan Vilhelm, Kellgren Anders Per Henrik, Kondratjeff Anton Alexander Mattias, Lindström Nichlas Sebastian, Lindström Åsa Maria Irene, Nyman Jan Anders, Sjöström Anna Emilia, Strand Valentina Nea, Wahlström Ella Anna-Karin, Öhman Rikhard Ludvig Halfdan

Vocational Qualification in Business and Administration, merkonomi

Achanyi Chrisantus Abila, Cheruiyot Alex Kiprotich, Cheskidova Vasilina, Cobzev Mihail, Deb Biplab Chandra, Dhungana Nirja, Dinh Thu Trang, Gachar, Mary Caroline Nyambura, Holmström Jannina Viola Charlotta, Khan Adwin Shahbaz, Lindmark, Hanna Alexandra Margareta, Njoroge, Zipporah Chemoyua, Orlov Anatoly, Ranjit Ashes Ratna, Regmi-Kandel, Manita, Sharma Bipul, Shrestha Bikash, Sigdel Bishal, Tiwari Prem Raj

Sosiaali- ja terveysalan perustutkinto, Lähihoitaja

Aaltonen Riikka Helena, Ahola Anu-Riikka, Andersson Lars Tuomas ,Elomaa Ina Amanda, Forsberg Sara Susann, Franti Eija Inkeri, Heikkilä Taina Kristiina, Henriksson Melissa Charlotta Kristiina, Hienonen Marianna Josefina, Hietala Elina Johanna, Himanen Mari Eveliina, Holmström Emilia Alexsandra, Homma Laura, Hovi Kaisa-Maija, Häkkilä Jasmin Ann-Mari, Hämäläinen Aura Katriina, Hänninen Ida-Maria Annikki, Hänninen Paula Annikki, Jormalainen Sirpa Maarit, Juntunen Katja Katriina, Kalpio Daniela Terese, Kela Sanna Maarit, Kinnunen Paula Birgitta Mikaela, Kokko Miia Raija, Komulainen Sari Anneli, Korhonen Anna Jasmina, Kotiranta Anne Elisa, Kurki Johanna Jessi Sofia, Kymäläinen Senja Meri Eveliina, Kytömaa Katri Sofia Elisabeth, Laaksonen Tiia Sofia, Laine Kirsi Hannele, Lamminen Suvi Iida Emilia, Liikanen Sini Tuulia, Liljeblad Kati Maarit, Lyly Johanna Sabine, Miettinen Pia Susanna, Mohammad Yaba, Nazanin, Mylly Ritva Susanna, Männistö Nea Maria, Pulliainen Mari Pauliina, Ropponen Asta Elviira, Saari Tiina Maria, Saarinen Johanna Mariia Elisabet, Simola Marita Helena, Suoniemi Sara Eveliina, Surakka Lotta Mari, Talvitie Kasper Topi, Tukiainen Chiira Chatrine, Turpeinen Annika, Untinen Leila, Vidlund Miiro Verneri, Wirtanen Daniela Kristina, Virtanen Riitta Inkeri, von Gruenewaldt, Neea Ruth Kaarina

Written by:

Toimitus

Ota yhteyttä

Kommentit (3)

Kommentit

Osallistu keskusteluun